stronymarcina

Optymalizacja na pierwszym miejscu
Urządzenia przyszłości

Oczywiście, nigdy nie można wysnuwać zbyt daleko idących hipotez odnośnie przyszłości, ponieważ człowiek nie jest w stanie przeanalizować wszystkich istniejących czynników, jakie trzeba by przy tym wziąć pod uwagę.

Chociaż są też osoby, które w niego nie wierzą, to jednak zdaje się, że istnieje również coś takiego jak zwykły przypadek.

Staramy się jednak wysnuwać jakieś teorie i koncepcje odnośnie przyszłości i jedne z nich są bardziej prawdopodobne, a inne nie.

Jedną z rzeczy, jakie niewątpliwie trudno jest przewidzieć jest to, jak będzie, nawet za kilkanaście lat, wyglądała posiadana przez nas technologia.

Czy kilkanaście lat temu bylibyśmy w stanie przewidzieć, że obecnie w użyciu będą takie a takie urządzenia? Zdaje się, że byłoby to niemożliwe.

Mało kto z nas miał wówczas telewizor o płaskim kineskopie czy też telefon komórkowy z dostępem do Internetu, a dzisiaj urządzenia te są niemalże standardem w polskich domach.

Dlatego też za kolejnych kilkanaście lat mogą je zastąpić sprzęty, których dzisiaj nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.