stronymarcina

Optymalizacja na pierwszym miejscu
Sławni ludzie w Internecie

W dzisiejszych czasach Internet stał się miejscem, które pozwala zaistnieć w przestrzeni publicznej. Jednak nie tylko, ponieważ każda osoba, która jest znana, posiada swoje oficjalne konto na Facebooku, profil na Twitterze, bloga czy stronę internetową.

Dotyczy to zarówno polityków, pisarzy czy mniej znanych w przestrzeni publicznej vlogerów czy blogerów. Konsekwencji takiego stanu rzeczy jest kilka i wydaje się, że niosą ze sobą pozytywne skutki dla każdej ze stron.

Po pierwsze, każdy użytkownik profili społecznościowych jest sobie równy, to znaczy, że komunikacja między mało znanym przysłowiowym Kowalskim i znanym politykiem jest taka sama. Kontakt osoby sławnej z fanami staje się w ten sposób bardziej bezpośredni i prostszy.

Po drugie, profil na Facebooku czy Twitterze jest zawsze bardziej aktualny niż w mediach tradycyjnych. Jako internauci możemy poznać opinie danej osoby na każdy temat, który zostanie poruszony.

Dlatego Internet zwiększa naszą wiedzę na temat osoby, którą podziwiamy i cenimy oraz daje nam możliwość bliższego kontaktu.