stronymarcina

Optymalizacja na pierwszym miejscu
Realizacja zamówienia

Zakupy robione osobiście są o tyle łatwiejsze i wygodniejsze, że zakupiony przedmiot mamy od razu po zapłaceniu natomiast w przypadku zakupów online musimy poczekać określony czas. Na stronach z ogłoszeniami kupna oraz sprzedaży powinna być zawarta informacja, jaki jest czas realizacji zamówienia oraz w jakiej formie będzie wysyłka i jakie są jej koszty.

W wielu przypadkach mamy możliwość odbioru osobistego (szczególnie na stronach typowych dla ogłoszeń z uwzględnieniem regionu) to niepodważalnie jest najszybszy sposób otrzymania przedmiotu jest to o tyle wygodne, że jeszcze w momencie spotkania ze sprzedawcą mamy możliwość ewentualnego odstąpienia od zawartej umowy. Na platformach handlowych mamy również taką możliwość, ale już zdecydowanie rzadziej szczególnie w przypadku sprzedaży przez firmę.

Klient powinien być poinformowany o formach wysyłki, kosztach, czasie dostawy, czasie na odstąpienie od umowy oraz możliwości reklamacji są to informacje, które powinniśmy znać zanim dokonamy zakupu.