stronymarcina

Optymalizacja na pierwszym miejscu
Dieta w niedowadze

Gdy myślimy o kłopotach żywieniowych naszego społeczeństwa pierwsze, co nam przychodzi na myśl to otyłość. Nie da się ukryć, iż jest to coraz częstszy problem Polaków. Jednak w dobie mody na ciało młode, bardzo szczupłe i tym samym w świecie modelek, kolorowych czasopism i reklam uważane za atrakcyjne, coraz częściej pojawia się problem niedowagi.

Oczywiście nie zawsze wynika on z pogoni młodych dziewczyn za modą, czasami jest wynikiem indywidualnych predyspozycji danego organizmu. Pomocna dłoń dietetyka w takowej sytuacji bywa nieodzowna. Ustalona w porozumieniu ze specjalistą pełnowartościowa dieta, dostarczająca w określonym czasie zwiększonej ilości kalorii wpłynie niewątpliwie na poprawę wyglądu po przez uzyskanie wcześniej zaplanowanego przyrostu masy ciała.

Poprzez dietę wysoko witaminową, zawierającą wszystkie potrzebne minerały, pomagającą oczyścić jelita a tym samym poprawić wchłanialność wartości odżywczych, poprawi samopoczucie i odbuduje cały organizm, wpływając jednocześnie na ustabilizowanie się jego funkcjonowania.