stronymarcina

Optymalizacja na pierwszym miejscu
Potrzeba nam elektroniczna dokumentacja inwestycji dla deweloperów?

Nie ma co się oszukiwać. Wiadomo, że inwestycje deweloperów są długoterminowe, a to oznacza, że od podjęcia decyzji o kolejnej inwestycji do jej ukończenia, zazwyczaj jest dość długa droga, podczas której może się wydarzyć wiele różnych rzeczy. To oznacza, że potrzebne jest oprogramowanie w którym będzie mogła być prowadzona elektroniczna dokumentacja inwestycji dla deweloperów. Dzięki takiemu programowi wszystkie informacje będziemy mieli w jednym miejscu, a to oznacza, że łatwiej będzie nam zauważyć, jeśli tylko coś będzie się działo nie tak jak powinno.

Co oferuje taki system?

Jeżeli zdecydujemy się na program, który pozwoli nam na prowadzenie elektronicznej dokumentacji inwestycji dla deweloperów, to możemy mieć pewność, że zyskamy kontrolę nad całą inwestycją. Poczynając od planów, poprzez jej realizację na każdym poziomie, aż do rozliczenia jej zakupu i późniejszego serwisu gwarancyjnego.

Co więcej, taki system będzie posiadał wczesne systemy ostrzegania, a więc jeśli coś będzie szło nie po myśli, to dzięki elektronicznej dokumentacji inwestycji dla deweloperów będziemy mogli temu zaradzić w odpowiednim momencie, dzięki czemu unikniemy sytuacji, w której na samym końcu okaże się, że nasza marża jest znacznie niższa niż planowaliśmy.

Co jeszcze zyskujemy?

Jesteśmy ciekawi, co jeszcze może nam zaproponować system, w którym prowadzona będzie elektroniczna dokumentacja inwestycji dla deweloperów? Przede wszystkim będziemy mieli pełną kontrolę budżetu projektu. Przeprowadzana będzie weryfikacja protokołów i faktur, sprawdzane będą umowy z podwykonawcami, a także to jak na nasz budżet będą wpływały oferowane przez nich rozwiązania. Dzięki takim programom, będziemy mieli pewność, że cały czas kontrolujemy budżet i nie dojdzie do jego przekroczenia. No i co ważne, wszyscy pracownicy, którzy powinni mieć dostęp do umów, faktur czy dokumentacji projektu, będą ten dostęp mieli, bez względu na to czy będą znajdowali się w biurze, czy na placu budowy. Taki system elektronicznej dokumentacji inwestycji dla deweloperów pozwala mieć rękę na pulsie i kontrolować wszystko to, co dzieje się z inwestycją.

To oznacza, że będziemy mogli kontrolować wszelkie zmiany w tai sposób, aby całość inwestycji zakończyła się w wyznaczonym czasie, bez przekraczania budżetu i z taką marżą, jaką sobie od początku zaplanowaliśmy.